Polski English

Dom rezydencja na sprzedaż w miejscowości Poczesna w dzielnicy w cenie 600 000 zł

Dom rezydencja o powierzchni 313.00 m2


Oryginalny dom jednorodzinny o ciekawej architekturze, / zrealizowany jako energooszczędny/ w zamknętym surowym stanie z częściowymi elementami wykończenia. Zaprojektowany a także realizowany był  /z dopilnowaniem wykonawstwa / przez znanego architekta częstochowskiego. Umiejscowiony jest na terenie gminy sąsiadującej z Częstochową (odległość od Centrum Cz-wy 12 km) z doskonałym dojazdem. Działka {o powierzchni|o metrażu|o pow. 11.780 m2 zapewnia szansa podziału (z uwagi na położenie pomiędzy dwiema drogami) . Zakup domu możliwy z mniejszą działką.  Za domem część terenu rekreacyjna ze stawem {o powierzchni|o metrażu|o powierzchnia ok. 2.500 m2 a także z altaną. Na działce istnieje również parterowy  obiekt o wym. 9x9 m  z przeznaczeniem np. na stajnię. Przy domu także oryginalna ziemianka kryta tak jak dom. Dom zawiera konstrukcje mieszaną: zrealizowany został z bali drewnianych gr. 17-19 cm, w pewnej mierze z wyprawionego kamienia a także cegły, przykryty dachem czterospadowym krytym trzciną na pełnym deskowaniu. Dom jest w pewnej mierze podpiwniczony przy wykorzystaniu skarpy. Piwnica na poziomie terenu {o powierzchni|o metrażu|o powierzchnia 36 m2 zawiera kuchnie letnią, saunę - natrysk, kotłownie a także WC. Parter domu {o metrażu|o powierzchnia użytkowej 128 m2 mieści: wiatrołap, przedpokój, kuchnię z jadalnią 28 m2, pokaźny pokój dzienny 40 m2, 2 sypialnie, 2 łazienki, garderobę, spiżarnię, werandę, 2 tarasy otwarte połączone z obejściem domu, kominek zewnętrzny a także wewnętrzny. Poddasze obecnie jednoprzestrzenne zapewnia szansa powtórzenia funkcji parteru. W piwnicy wykonane jest ogrzewanie podłogowe z posadzką. Na parterze rozprowadzone są wszystkie instalacje, łącznie z instalacją C.O. (bez grzejników). Dom przygotowany jest do ogrzewania poprzez pompę ciepła. Wykonane jest 12 studni na głęb. 30m, instalacja włączona jest do budynku (bez zalania glikolem) a także z zastosowaniem rekuperatora. Niezależnie od istniejącej w ulicy kanalizacji, wykonana jest przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków. Budynek zrealizowany jako energooszczędny zapewnia minimalne koszty jego użytkowania w zakresie ogrzewania a także ciepłej wody. 


Lokalizacja: Poczesna, Pow. całkowita [m2]: 313,0 m², Wymiary działki: 46 x 256 m, Liczba pokoi: 6, Cena: 600000 PLN,

Standard: , Liczba pięter w budynku: 2, Technologia budowlana: bale drewniane, Stan prawny: Własność, Okna: nowe drewniane, Instalacje: nowe, Powierzchnia działki [m2]: 11780.00, Zagosp. działki: częściowo zagospodarowana, Ukształtowanie działki: płaska, Kształt działki: prostokąt, Rodzaj domu: rezydencja, Stan budynku: do wykończenia, Podpiwniczenie: częściowo podpiwniczony, Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona, Gaz: w ulicy, Woda: jest, Dojazd: asfalt, Otoczenie: działki zabudowane, Ogrzewanie: pompa ciepła, Tarasy: taras duży, Liczba tarasów: 2, Prąd: jest, Kanalizacja: własna oczyszczalnia,

Telefon komórkowy: 600 915 450, E-mail: anna@arendaxa.pl, Nr licencji: 1962,
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Domy Częstochowa i mieszkania Częstochowa to tylko część naszej oferty. Nieruchomości Częstochowa na sprzedaż i do wynajęcia.