Polski English

O Firmie

Firma powstała w 1997 roku i działa nieprzerwanie do chwili obecnej.

Działamy w oparciu o posiadane wykształcenie i zdobyte doświadczenie pogłębiane ustawicznym dokształcaniem się.

Posiadamy licencję zawodową nr 1962 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast uprawniającą do wykonania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Posiadamy uprawnienia budowlane architektoniczno - konstrukcyjne do projektowania i członkostwo w Śląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Każda z działalności objęta jest zawodowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej i ochrony prawnej.

Zakres naszej działalności to:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami ( kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych
  • obsługa inwestycyjna od pozyskania warunków zabudowy przez wykonanie projektu budowlanego do uzyskanie pozwolenia na budowę i innych decyzji

Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc lub pośrednictwo w przygotowaniu nieruchomości do obrotu w zakresie formalnym, prawnym i geodezyjnym, w wycenie nieruchomości, ustalaniu stosunku prawnego i faktycznego nieruchomości i skompletowaniu dokumentów wymaganych do jej obrotu, w obsłudze geodezyjnej i notarialnej a także reklamę zewnętrzną posiadanych ofert nieruchomości i agencji.

Działamy w sieci pod nazwą Częstochowskie Centrum Nieruchomości ( CCN ) skupiającej profesjonalnie i skuteczne biura pośredników w obrocie nieruchomościami.

 

Posiadając pasję zawodu, fachową wiedzę, rzetelność i doświadczenie oraz duży dorobek w prowadzonej przez nas działalności, mamy nadzieję że sprostamy Państwa wymaganiom i po skorzystaniu z naszych usług powiększycie Państwo znaczącą grupę zadowolonych z nas Klientów.

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami współpracy.
 

Pozostałe tematy
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Domy Częstochowa i mieszkania Częstochowa to tylko część naszej oferty. Nieruchomości Częstochowa na sprzedaż i do wynajęcia.